Хліб пшеничний (ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)
Замовник:
КНП «Буська ЦРЛ»
Код ЄДРПОУ: 01997633
Адреса: 80500, Львівська обл.,
м. Буськ, вул. Львівська, 77
Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення .
(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Хліб пшеничний (ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби).
Очікувана вартість та/або розмір бюджетного призначення – 130 000.00 грн. з ПДВ
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-26-000983-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
Продукт |
Характеристика |
Хліб пшеничний |
Хліб овальний або круглий, вищого та першого ґатунків, в індивідуальній упаковці. Зовнішній вигляд повинен відповідати хлібній формі, в якій проводиться випічка з дещо випуклою верхньою кіркою. Форма округла, овальна чи подовжено - овальна, не розпливчаста без притиска. Поверхня без великих тріщин і підривів, з наколами або надрізами, або без них у відповідності з технічним описом. Колір: від світло – жовтого. Хліб повинен бути пропечений не вологий на дотик. Еластичний, після легкого натиснення пальцями м'якуш повинен приймати початкову форму. Без грудочок та слідів непромісу. Пористість розвинена без пустот і ущільнень. Смак повинен бути властивий даному виду виробу, без стороннього присмаку. Запах: властивий даному виду виробу, без стороннього запаху. Продукти харчування повинні відповідати умовам ДСТУ та іншій нормативно-технічній документації, що підтверджується сертифікатом якості виробника. Товари, що постачаються повинні мати необхідні копії сертифікатів якості виробника, реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або іншій подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України |
Періодичність поставки повинна бути кожного робочого дня з 07:00 до 08:00 години за скорегованою заявкою попереднього робочого дня.
Місце поставки - доставка товару здійснюється за адресами:
80500, Львівська обл., м. Буськ, вул. Львівська, 77;
80533, Львівська обл., с. Йосипівка, вул. Київська,30
80542, Львівська обл., с. Ріпнів, вул. Зелена, 12
Надавати товарно-транспортну накладну, посвідчення про якість чи декларацію виробника.
За наявністю сертифікатів якості та відповідності, експертними висновками державної санітарно-епедіміологічної експертизи на відповідність: за показниками мікробіологічної безпеки; за містом пестицидів, токсичних елементів, фізико-хімічним показникам.
Оплата товару: Оплату за поставлені товари буде проведено бюджетними коштами з відповідного рахунку Державного казначейства України. Розрахунки проводяться шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Учасника. Замовник розраховується за поставлений предмет закупівлі на умовах відстрочки платежу на термін до 7 робочих днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений предмет закупівлі здійснюється протягом 10 банківських днів з дня отримання бюджетного призначення на фінансування закупівлі на реєстраційний рахунок Замовника. Усі розрахунки проводяться у безготівковому вигляді за формою платіжного доручення.
Вимоги до транспортування: для транспортування предмету закупівлі повинен бути виділений спеціалізований транспорт, який повинен пройти дезінфекційну обробку, бути чистим, в справному стані, кузов машини повинен мати гігієнічне покриття, що легко піддається мийці.
Водій – експедитор або експедитор зобов’язаний мати при собі особисту медичну книжку та спецодяг, суворо дотримуватися особистої гігієни та правил транспортування харчових продуктів.
Транспортні витрати: за рахунок Учасника.
Тара, упаковка, маркування: поставка предмету закупівлі здійснюється в упаковці, придатній для його транспортування і такій, що відповідає встановленим в Україні стандартам або технічним умовам, і забезпечує, за умови належного поводження з вантажем, захищеність предмету закупівлі під час транспортування і збереження.
Маркування харчових продуктів повинно містити обов’язкову інформацію, що визначена в «Технічному регламенті щодо правил маркування харчових продуктів».
Маркування наноситься на етикетку, ярлик, поверхню споживчої або транспортної тари способом, який забезпечує чіткість читання.
Якість та безпечність предмету закупівлі: якість предмету закупівлі повинна відповідати встановленим в Україні стандартам або технічним умовам. Предмет закупівлі не повинен містити ГМО. Кожна партія предмету закупівлі має супроводжуватися документами (накладними; рахунками; документами, які засвідчують якість, безпеку та походження предмету закупівлі).
Приймання товару по кількості здійснюється відповідно до товаросупровідних документів, по якості – відповідно до документів виробника, що засвідчують його якість. Приймання товару оформлюється видатковими накладними, які підписуються матеріально-відповідальними особами сторін.
Розрахунок очікуваної вартість предмета закупівлі,проведено за результатами моніторингу цін на вказаний предмет закупівлі на інтернет-ресурсах, враховуючи наказ за № 275 від 18 лютого 2020 року «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з змінами внесеними наказом № 649 від 07.04.2020 року № 649 «Про внесення змін до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі"